Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdokum Kombi Servisi Ankara
demirdöküm kombiEvinizde veya işyerinizde Demirdöküm kombi cihazı kullanıyor ve kullanmış olduğunuz kombi cihazınızda herhangi bir arıza meydana gelmiş ise, firmamız Demirdöküm kombi cihazları için sizlere özel kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Firmamız 18 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sektöründe özellikle de kombi servisi hizmeti üzerinde yoğunlaşarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Demirdöküm marka kombi cihazınızın hangi modeli olursa olsun her türlü arızasında ( Başlıca Demirdöküm kombi arızaları : Demirdöküm kombi su damlatıyor, Demirdöküm kombi basınç yükseliyor, Demirdöküm kombi genleşme tankı, Demirdöküm kombi kart arızası, Demirdöküm kombi ateşleme yapmıyor, Demirdökümkombi sıcak su vermiyor, Demirdöküm kombi petekler ısıtmıyor,Demirdöküm kombi su eksiltiyor, Demirdökümkombi üç yollu vana arızası ) sizlere özel Demirdöküm kombi servisi hizmeti sunmaktayız.

Firmamız tarafından Demirdöküm kombi cihazınızda yapılacak olan her türlü parça değişimi 1 yıl firma garantisi altındadır. Ayrıca periyodik demirdöküm kombi bakımı yaptırmadıysanız firmamız kombi ve petek bakımı konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Demirdöküm kombi servisi hizmeti almak için bizleri 7 gün 24 saat arayabileceğiniz numaralarımız :

  • (0312) 343 9463
  • (0554) 981 7080
  • (0539) 394 5553

Firmamızın merkezi Ankara Yenimahalle’de olup, Ankara’nın her yerine hizmet vermekteyiz.

Demirdöküm, Demirdöküm servisi, Demirdöküm kombi servisi, Demirdöküm kombi servisi Ankara, Demirdöküm kombi servisi Çayyolu, Demirdöküm kombi servisi Ümitköy, Demirdöküm kombi servisi Yenimahalle, Demirdöküm kombi servisleri, Demirdöküm kombi arızaları, Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor, Demirdöküm kombi petekler ısınmıyor, Demirdöküm kombi kart arızası, Demirdöküm kombi ateşleme yapmıyor, Demirdöküm kombi pilot yanmıyor, Demirdöküm kombi su damlatıyor, Demirdöküm kombi basınç yükseliyor